Paieška

Dvi ukrainietiškos dainos mėgėjų chorams ir parama Ukrainai

Mieli kolegos, 

Šiuo metu visi norime savo koncertuose atlikti kokią nors ukrainietišką dainą, tuo išreikšdami savo paramą ir solidarumą. Visi ieškome, klausinėjame vieni kitų ukrainietiškų dainų. Taip pat daugeliui iškyla sunkumų dėl dainų tekstų tarimo. Todel mes nuo chorų sąjungos paprašėme kolegos, choro dirigento Serhijaus Savenko iš Odesos, atsiųsti mums porą gražių, nesunkių, mėgėjų chorams įveikiamų dainų, kartu su įdainuotomis partijomis ir teksto tarimu.
Naudokitės, dainuokite, palaikykite Ukrainą.
Taip pat noriu pasidalinti dar viena idėja, kurią, aš labai tikiuosi, Jūs visi aktyviai palaikysite.

Aš manau, daugelis esame parėmę Ukrainą per įvairius lėšas renkančius fondus, kai kurie priimame namuose pabėgėlius, turime ir choristų atvykusių iš Ukrainos. Tačiau mums nuo chorų sąjungos noretųsi paremti būtent mūsų kolegas – Ukrainos chorų dirigentus, ir aš siūlau tokį paprastą, nedidelį, tačiau veiksmingą paramos būdą: mūsų chorų sąjungoje yra virš 100 narių. Kviečiu kiekvieną iš mūsų pervesti po 10 – 20 eurų (ar kiek galite) į LCHS sąskaitą, paskirtyje nurodę – parama Ukrainos chorvedžiams – o mes surinktą sumą pervesime į Ukrainos chorų asociaciją, kurios prezidentas kaip ir tik yra Serhii Savenko, atsiuntęs mums dainas. Serhijus patvirtino, kad tikrai nepagailės laiko ir pastangų, ir perves surinktą sumą keliolikai ar keliasdešimt jo asociacijos narių, Ukrainos choro dirigentų. Mazdaug po 100 – 150 eurų kiekvienam (žiūrint, kiek mes surinksime pinigų). Jo asociacijos nariai vyrai šiuo metu yra Ukrainoje, o moterų dauguma yra pabėgėlės, tačiau visiems ta nedidelė kolegiška parama yra tikrai reikalinga.
Pagrindinis prašymas – padarykime tai per tris dienas, iki balandžio 7 d. (ketvirtadienis), o penktadienį mūsų buhalterė perves pinigus į Ukrainą, ir kitą savaitę mūsų kukli parama jau pasieks Ukrainos chorvedžius.

Rekvizitai:

Lietuvos chorų sąjunga

Barboros Radvilaitės g. 8, LT-01124 Vilnius

Įm. kodas  191689232

A/s LT827044060000229482

SEB bankas

Banko kodas 70440

Paskirtis: parama Ukrainos chorvedžiams

Kviečiu visus prisidėti, o jei galite šiuo laišku pasidalinti ir su choristais – būtų labai gražu.

Lietuvos chorų sąjungos prezidentė

Rasa Gelgotienė