Paieška

Informacija dėl Vasaros akademijos 2020!

Gerbiami kolegos, mieli Lietuvos chorų sąjungos nariai,

noriu informuoti, jog planuojame rengti VASAROS AKADEMIJĄ rugpjūčio 6-10 dienomis Birštone. Ji vyks kartu su “Junior Choir Camp 2020” – renginiu, pakeisiančiu dėl pandemijos į 2022 m. nukeltą festivalį “Europa Cantat Junior”. Vasaros akademijos turinys dar nėra visiškai aiškus, tačiau planuojama, jog atvyks kai kurie lektoriai, kurie turėjo atvykti  į Europa Cantat Junior. Jie dirbs ir su “Junior Choir Camp 2020”, ir su Vasaros akademijos dalyviais.

Taigi, netrukus pakviesime registruotis į Vasaros akademiją. Renginys kainuos 225 Eur (200 Eur kainuos nakvynė ir apgyvendinimas, 25 Eur – programa). Lietuvos chorų sąjunga savo nariams padengs pusę nakvynės ir maitinimo kaštų ir renginio kainą sumažins iki 125 Eur. Jei dar nesate LCHS narys, juo galite tapti labai paprastai: https://lchs.lt/nariai-lt/

Registruojantis į Vasaros akademiją iškart reikės sumokėti 20 Eur avansą pavedimu į nurodytą sąskaitą. Nesumokėjus avanso Jūsų registracija į renginį nebus įskaitoma.
Vasaros akademijos programą ir lektorius pasistengsime paskelbti kiek įmanoma greičiau.
SVARBI PASTABA:
Į ECJ jau užsiregistravę iš naujo registruotis neturi, jų registracija automatiškai perkeliama į “Junior Choir Camp 2020”. Tai bus bendras renginys – ir tų, kas ketino dalyvauti ECJ, ir Lietuvos chorų sąjungos Vasaros akademija.Laukite pranešimo dėl registracijos į Vasaros akademiją ir fiksuokite datas: rugpjūčio 6-10 d., Birštonas.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Pagarbiai,
Rasa Gelgotienė