Paieška

Kviečia festivaliai Prahoje

Ponios ir ponai, gerbiami chorinio dainavimo bičiuliai,

Norėtume pakviesti Jūsų kolektyvą  į Europos širdyje esančią senąją Prahą. Tradiciniai chorų susitikimai “Prague Spring, Prague Summer, Prague Autumn and Prague Advent Meeting”

Kameriniai orkestrai, chorai, vokaliniai ansambliai: 2023 liepos 6-9 dienomis; rugpjūčio 10-13 dienomis, lapkričio 30 – gruodžio 3  dienomis, gruodžio 7 – 10 dienomis.

Į chorų susitikimus yra kviečiami visų amžiaus kategorijų ir tipų chorai iš viso pasaulio, turintys bent 15 narių. Kaip jau išduoda pavadinimas, tai nėra įtemptos varžytuvės, o išskirtinė proga susitikti su kitais chorais iš įvairių šalių, drauge padainuoti bei susidraugauti tvyrant magiškai Prahos senamiesčio atmosferai. Turėsite galimybę pamatyti visus mūsų sostinės istorinius paminklus, susipažinti su Čekijos istorija, tradicijomis ir šiuolaikiniu gyvenimu. Praha garsi savo turtingomis muzikinėmis tradicijomis ir kultūriniu gyvenimu – tai tokių muzikos milžinų kaip Dvoržakas, Smetana ar Mocartas, kuris mylėjo Prahą, miestas. „Prague Advent Choral Meeting” yra didžiausias, populiariausias ir labiausiais lankomas chorų renginys prieškalėdinėje Prahoje – 2019 metais mes priėmėme 81 chorą iš 22 šalių. Dauguma dalyvaujančių chorų į festivalį atvyksta ketvirtadienį, o išvyksta sekmadienį, tačiau galima atvykti ir penktadienį. Priklausomai nuo viešnagės trukmės ir Jūsų pačių pageidavimo, galėsite vieną arba du kartus koncertuoti po 30 minučų senamiesčio bažnyčiose – visi koncertai atviri visuomenei ir yra nemokami. Koncertai paprastai vyksta didingoje Šv. Mikalojaus bažnyčioje (pastatytoje 1732-1737 metais), esančioje Senamiesčio aikštėje, ir Švenčiausiojo Salvatoro bažnyčioje (pastatytoje 1611-1614 metais).

Šeštadienį ryte visi dalyvaujantieji chorai susirinks koncertų salėje arba bažnyčioje, kur įvyks draugystės koncertas. Festivalio kulminacija yra bendras visų chorų pasirodymas. Prieškalėdiniu laikotarpiu turėsite galimybę padainuoti kalėdinėje mugėje arba vienoje iš Prahos bažnyčių mišių metu. Nepaisant koncerto programos, turėsite laiko pasivaikščioti po Prahą su festivalio gidu ir pamatyti visas svarbiausias lankytinas miesto vietas. Vakarais turėsite galimybę išvysti mūsų miestą iš laivo plaukdami Vltavos upe, aplankyti teatrą arba operą ir susipažinti su prahietiška virtuve. Festivalių agentūra „Millennium” yra visų dalyvaujančių grupių išskirtinis viešnagės organizatorius. Visas su dalyvavimu festivalyje susijusias išlaidas apmoka chorai, taip pat ir kelionę į Prahą ir atgal. Organizatoriai pasilieka teisę pasirūpinti visų dalyvių apgyvendinimu Prahoje. Daugelis pigių oro linijų bendrovių į Prahą vykdo nuolatinius reisus – mielai Jums patarsime, kaip pigiausiai patekti į mūsų miestą.

Daugiau informacijos apie praėjusius festivalius, programą ir festivalį jau aplankiusių dalyvių sąrašą rasite mūsų tinklapyje:

https://www.facebook.com/praguechoralmeeting

https://www.facebook.com/pragueadventchoralmeeting

Prašome rašyti anglų, vokiečių arba rusų kalbomis.

Festivalio komitetas

Tania Sochorova + Stanislav Terlica

Kontaktai:

MILLENNIUM Agency

Zahradníckova 20c, 150 00 Praha 5

Tel: +420 602686820

2024 m. chorų susitikimai vyks:

Prahos pavasario chorų susitikimas 2024 m. balandžio 25 – 28 d

Prahos vasaros chorų susitikimas I 2024 m. liepos 11–14 d

Prahos vasaros chorų susitikimas II 2024 m. rugpjūčio 08–11 d

Prahos rudens chorų susitikimas 2024 m. lapkričio 08 – 10 d

Prahos Advento chorų susitikimas I 2024 m. lapkričio 28 – gruodžio 1 d

Prahos Advento chorų susitikimas II 2024 m. gruodžio 05 – 08 d