Paieška

Tęsiamas projektas “Skambantys skverai”

Vilniaus miesto savivaldybės dėka tęsiamas praėjusiais metais pradėtas, puikiai pavykęs ir abejingų nepalikęs projektas “Skambantys skverai”, užpildęs miesto aikštes ir skverus chorinės muzikos garsais, pritraukęs klausytojus – vilniečius, svečius bei turistus – prisijungti dainai.

Džiaugiamės, kad ir šiemet netikėtose erdvėse, be jokios išankstinės reklamos galėsite paklausyti chorų atliekamų įvairaus žanro dainų. Projektas SKAMBANTYS SKVERAI – tai chorinės muzikos pusvalandžiai Vilniaus aikštėse, skveruose ir kitose viešose vietose. Pagrindinė idėja – labai paprasta: tiesiog parodyti miestiečiams ir Vilniaus svečiams, kad chorai egzistuoja, kad dainuojantys žmonės yra smagūs, linksmi, iniciatyvūs ir kad chorinė muzika yra graži ir įdomi.

Šiuo visiems nelengvu laikotarpiu ypatingai ilgu kultūros, tad Lietuvos chorų sąjunga kviečia “užtikus” dainuojantį chorą nepraeitį pro šalį – stabtelėti, paklausyti, gal net prisijungti kartu padainuoti, o gal net ir prisijungti bei ateityje patiems dainuoti choruose.

Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.