Paieška

„DAGILĖLIS“ IR VĖL PELNĖ AUKSO DIPLOMĄ!

Aukščiausia vieta pelnyta X tarptautiniame chorų festivalyje „ISOLA DEL SOLE“, Italijoje, Grado mieste. Apdovanotas ir Remigijus Adomaitis, jis pripažintas geriausiu festivalio dirigentu!

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ X tarptautiniame chorų festivalio konkurse „ISOLA DEL SOLE“ tapo pirmos vietos nugalėtojais. Šiaulių kolektyvui buvo įteiktas aukso diplomas. Choras pripažintas geriausiu jaunimo mišrių chorų kategorijoje, o aukščiausi konkurso rezultatai suteikė teisę varžytis dėl GRAND PRIX vardo. Chorui akompanavo koncertmeisterė Daiva Šulcaitė.

Specialų apdovanojimą pelnė berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ vadovas, Šiaulių miesto garbės pilietis Remigijus Adomaitis. Jis pripažintas geriausiu chorų festivalio „ISOLA DEL SOLE“ dirigentu!

Šiais metais tai jau antroji auksinė „Dagilėlių“ pergalė. Choro ir meno vadovo pasiekimais džiaugėsi Šiaulių miesto meras, kuris visus nuoširdžiai pasveikino atvykęs į choro repeticiją. Choristų emocijomis po koncertinės kelionės pasidalino Šiaulių televizija, o šiandien (spalio 10 d.) sulauksime vizito iš LRT.

Visas koncertinės kelionės detales galima rasti oficialioje choro interneto svetainėje www.dagilelis.lt

R. Bieliausko nuotraukos