Paieška

Jonavos kultūros centro mišrus choras “Žemyna”

Choro devizas:

Mūsų dainos skamba ir skambės!
Daina žmogui – tai gėris ir grožis, dvasios atgaiva, teigiamos emocijos. Prieš 50 metų susikūręs  kolektyvas  tuomet priklausė gamybiniam susivienijimui „Azotas“. Šiandieninis Jonavos kultūros centro mišrus choras „Žemyna“- tai bendruomenė, kuri priima žmogų tokį, koks jis yra. Svarbiausia – noras dainuoti, ir tą daryti kaip galima geriau.

Dalyvavimas choro veikloje – tai galimybė nesijausti vienišam, atskleisti save, pažinti daug naujų, puikių žmonių, kurie, nepaisant amžiaus ir kitų skirtumų, yra panašūs, nes juos visus jungia meilė dainai. Choro repertuare daug lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinių, liaudies dainų, lietuvių ir kitų šalių klasikos, sakralinės bei šiuolaikinės muzikos. Choristai supranta, kad dainuoti reikia ne tik pagal natas, bet ir širdimi. „Žemyna” vienija virš 30 narių.

Veikla ir pasiekimai:

Kolektyvas savo dainomis džiugina rajono gyventojus, dalyvauja visose respublikinėse Dainų bei Pasaulio lietuvių dainų šventėse, koncertuoja Lietuvos miestuose ir kaimuose. Kasmet rengiami „Išėjusiems“, Kalėdiniai ir Motinos dienai skirti koncertai Jonavos mieste ir rajone.

Nuo 2004 m. choro iniciatyva Jonavos KC organizuoja tarptautinį chorų festivalį „Šviesa amžinoji dainos”, kuriame dalyvauja žinomi respublikos kolektyvai ir svečiai iš užsienio. Choras nuolat rengia naujas programas, dalyvauja jungtiniuose muzikiniuose projektuose, konkursuose. „Žemynos” atliekami kūriniai skambėjo tarptautiniuose festivaliuose Bulgarijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Korėjoje, Vidurinės Azijos miestuose bei Rygoje, Leningrade, Tbilisyje, Jerevane, Sočyje, Murmanske, Archangelske, Čekijoje.

Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse 2017 m. chorui „Žemyna“ buvo suteikta II meninio lygio kategorija ir laimėta 2-oji vieta ir dvi nominacijos II-me ture – už lietuvių kompozitorių kūrinių atlikimą ir už sceninį įvaizdį.

Mišrus choras „Žemyna“ nuolat kviečia naujus narius, turinčius dainavimo patirtį, užaugusius su muzika, ar atradusius ją vėliau. Tęskite savo meilę muzikai kartu su mumis!

Pirmas mėnuo be įsipareigojimų! Galima lankyti repeticijas, įvertinti, ar patinka, ar užkabina, ar norėtųsi dainuoti toliau, o po mėnesio apsispręsti.

Kontaktai:

El.p.: euvioleta@gmail.com

Mob.tel.: +370 636 06037