Paieška

Marijampolės Kultūros centro Kamerinis choras „Suvalkija“

Marijampolės choras „Suvalkija“ įkurtas 1973 metais. Choro repertuare – G. Palestrinos, A. Scarlati, W. A. Mocarto, J. S. Bacho, F. Mendelsono, R. Šumano, A. Martinaičio, J. Tamulionio ir kitų kompozitorių kūriniai bei harmonizuotos liaudies dainos.
Choras „Suvalkija“ organizuoja koncertines keliones, dalyvauja tarptautiniuose meistriškumo seminaruose, festivaliuose, konkursuose, kuriuose ne kartą pelnė garbingus apdovanojimus. Choras lankėsi Vengrijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Italijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Anglijoje. Taip pat gieda Marijampolės šv. Vincento Pauliečio parapijos bažnyčioje sekmadienio vakaro šv. Mišiose.

Šiuo metu chore dainuoja 18 žmonių. Tai profesionalūs muzikantai, turintys aukštąjį arba specialų muzikinį išsilavinimą.
Choras yra paruošes apie 20 chorinės muzikos programų tiek moksleiviams, tiek suaugusiems. Tai aktyviai dirbantis ir koncertuojantis kolektyvas, kurio tikslai yra ruošti chorinės muzikos programas, propaguoti chorinį dainavimą. Per metus choras suorganizuoja apie 60 – 70 koncertų ne tik Lietuvoje.

Choras „Suvalkija“ nuo 1995 metų tarptautinės chorinės organizacijos IFCM narys.

Kontaktai:

Mob.tel.: +370 687 44569