Paieška

Merginų choras “VIVA”

Bet kuris mėginimas sutalpinti drauge muzikuojančių žmonių siekius į porą abstrakčių sakinių skamba kiek dirbtinai, tačiau Vilniaus merginų choro „Viva“ dainininkėms kūrybos ir muzikinių atradimų džiaugsmas neabejotinai yra vienas stipriausių stimulų būti kartu.

Siekame paskleisti po Vilnių naują požiūrį į chorinį dainavimą – susibūrėme 2011 metų rudenį tam, kad dainuotume tai, ko gera klausytis pačioms, muzika mums neįsivaizduojama be judesio, o kūrybinis procesas – be visų narių bendradarbiavimo.

Visos choro dalyvės turi skirtingą patirtį muzikoje ir skirtingus skonius, todėl mūsų repertuaras labai platus ir nenuspėjamas. Nemaža dalis mūsų dainuojamų aranžuočių yra parašytos specialiai choro vadovės Vilijos Mažintaitės.

Chore „Viva“ dainuoja įvairaus amžiaus merginos, kurių repertuaras neapsiriboja tam tikrais muzikos stiliais ir epochomis. Nuo šiuolaikiškai aranžuotų lietuvių liaudies dainų ir populiariosios muzikos iki chorinės klasikos ir specialiai Vivoms parašytų opusų – tokį kolektyvą scenoje mato ir girdi klausytojai.

Kontaktai:

El.p.: chorasviva@gmail.com

Mob.tel.: +370 603 86181