Paieška

Mišrus choras „CANTARE“

Choras įkurtas 1990 metais, nuo 2000 m. kolektyvui vadovauja Artūras Dambrauskas. Šiuo metu tai vienas ryškiausių ir pajėgiausių Lietuvos chorų: 2006 m. ir 2013 m. Lietuvos suaugusių chorų reitingavimo konkurse kolektyvui buvo suteikta I-ma (aukščiausio lygio) kategorija.
Kolektyvas pelnė tarptautinį pripažinimą dalyvaudamas ir laimėdamas įvairiuose prestižiniuose konkursuose ir festivaliuose (Baltarusija, Latvija, Austrija, Italija, Vokietija, Ispanija, Lenkija ir kt.). Ypatingo populiarumo „Cantare“ susilaukė 2009 m. tapęs LTV konkurso „Lietuvos balsai“ laureatu (antroji vieta). 2010 m. choras laimėjo I vietą tarptautiniame chorų konkurse Makedonijoje. 2011 m. choras įvertintas „Aukso Paukštė“ nominacijoje Tarptautinio spindesio žvaigždė. 2012 m. choras laimėjo III vietą tarptautiniame Habanerų ir polifonijos chorų konkurse Ispanijoje. 2013 m. Lietuvos suaugusių chorų konkurse kolektyvui suteikta I kategorija. 2016 metais choras šventė sėkmingo sezono pabaigą Stasio Šimkaus Tarptautiniame chorų konkurse laimėję pirmojo laipsnio diplomą bei trečiąją vietą, o Budapešte (Vengrija) Laurea Mundi tarptautiniame chorų konkurse mišrių chorų kategorijoje laimėję antrąją vietą.
„Cantare“ yra aktyviai savo mieste ir Lietuvoje koncertuojantis kolektyvas, kurio repertuare įvairių epochų ir stilių – nuo baroko iki moderniosios, nuo sakralinės iki populiariosios muzikos kūriniai. Choras nuolat bendradarbiauja su populiariais atlikėjais rengdamas koncertinius ir TV projektus.
Chore dainuoja įvairaus amžiaus ir profesijų dainininkai. Dauguma jų yra neprofesionalūs muzikantai, todėl choras priskiriamas “mėgėjų” kategorijai, tačiau tai netrukdo jam profesionaliai atlikti įvairaus sudėtingumo chorines partitūras.

Kontaktai:

El.p.: arturas.dambras@gmail.com

Mob.tel.: +370 620 85696