Paieška

Mokytojų namų mišrus choras “BEL CANTO”

Choras Bel Canto (meno vadovė Milda Švelnienė) – tai 2009 m. susibūręs mišrus nepriklausomas choras, vienijantis daugiau nei 50 muziką mylinčių žmonių, kurie savo laisvalaikį skiria kokybiškai ir maloniai veiklai – dainavimui. Choro tikslas – dainuoti kokybišką įvairių stilių muziką, bendradarbiauti su Lietuvos ir kitų šalių menininkais, rengiant kokybiškus muzikinius projektus, dalyvauti konkursuose, festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje.

2017 m. choras Bel Canto svarbiausio Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurso finale užtikrintai laimėjo pirmą vietą ir keturis metus mėgausis geriausio mėgėjų choro Lietuvoje titulu. Tarptautinė komisija chorui Bel Canto skyrė aukščiausią įvertinimą (98 balai) tarp visų chorų Lietuvoje. Choras Bel Canto taip pat laimėjo konkurso Didįjį prizą (Grand Prix).

2013 m., laimėjęs pirmą vietą ir keletą specialių prizų, choras triumfavo prestižiniame Stasio Šimkaus tarptautiniame chorų konkurse Klaipėdoje, o 2014 m. buvo apdovanotas aukso medaliu Pasaulio chorų olimpiadoje. Choras taip pat dalyvavo prestižiniuose chorų konkursuose Busan (Pietų Korėja), Tolosa (Ispanija), kt.

Choras Bel Canto tapo pirmuoju Lietuvos choru, pristačiusiu oficialų kanalą YouTube ir publikavusiu savo muziką Spotify, iTunes ir Amazon. Bel Canto taip pat tapo pirmuoju choru šalyje patekusiu į Lietuvos rekordų knygą, kai 2015 m. pabaigoje tris vakarus iš eilės karaliavo Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje, o choro “Deep Field” koncertus stebėjo beveik 2 000 žiūrovų.

2016 m. choras pakartojo savo koncertų lankomumo rekordą kai pirmą kartą šalies chorinės muzikos istorijoje surengė bendrą projektą su vienu garsiausių pasaulyje kompozitorių ir dirigentų, Grammy laureatu, TED pranešėju, Virtual Choir autoriumi Eric Whitacre.

2018 m. choras Bel Canto įgyvendino ambicingiausią choro istorijoje “Open to the World” muzikinį projektą. Septyniuose ciklo koncertuose choras pasirodė kartu su garsiausiais pasaulyje šiuolaikiniais kompozitoriais Eric Whitacre ir Ola Gjeilo, geriausiais Švedijos chorais Svanholm Singers ir Sofia Vokalensemble, elitiniu vokaliniu ansambliu VOCES8 (JK) ir šveicarų choru Männerstimmen Basel. Choro “Open to the World” koncertus gyvai stebėjo 3 500 žiūrovų, o informacija apie projektą pasiekė šimtus tūkstančių šalies gyventojų.

Kontaktai:

www.chorasbelcanto.lt

El.p.: msvelniene@yahoo.com 

Mob. tel.: +370 620 23467