Paieška

Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja”

Moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ savo ištakose susibūrė kaip Palangos kultūros centro moterų choras. Choro įkūrėjas ir pirmasis vadovas (1975-1979) buvo Jonas Samoška. 1979-1989 m. chorui vadovavo Vilis Piparas. Nuo 1989 m. chorą perėmė dabartinis vadovas Rimgaudas Juozapavičius. Sumažėjus choro narių skaičiui choras pertituluotas į moterų vokalinį ansamblį ir pavadintas „Guboja“. Šiuo metu ansamblyje dainuoja 15 dainininkių.

„Guboja“ – tai kolektyvas muziką ir dainą mylinčių moterų, kurios ne tik dalyvauja Palangos miesto kultūriniame gyvenime bei atstovauja Palangos kultūros ir jaunimo centrą kituose Lietuvos ir užsienio miestuose, bet ir aktyviai įsijungia į visuomeninę veiklą, kartu švenčia šventes, įtraukdamos į jas savo šeimos narius bei draugus.

Vokalinis moterų ansamblis „Guboja“ dalyvavo respublikinėje Zarasų dainų šventėje (2013), Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai“ (2014), Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje Klaipėdoje (2016, 2017), respublikiniame konkurse „Sidabriniai balsai“ (2016), kurioje užėmė II – ąją vietą, tarptautiniame chorų festivalyje „Šviesa amžinoji dainos“ Jonavoje (2017), surengė koncertą Latvijoje Saulkrasti katalikų bažnyčioje (2017).

Kolektyvas nuolat dalyvauja Palangos miesto renginiuose, ansamblių, chorų festivaliuose – „Šilų aidai“ Šilalėje, „Šventosios gaida“ Ukmergėje, „Prie jūros krantų“ Kaune, „Supinsiu dainužę“ Kauno raj., „Te skries aplink dainužė“ Veiviržėnuose, tarptautiniame festivalyje „Ave Maria“ Kaune, tarptautinėje dainų ir šokių šventėje „Nepalikim su negalia vienų“ Šventojoje, organizuoja teminius koncertus sveikatos centre „Energetikas“, Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje kartu su Palangos literatais kasmet pakviečia į minėjimą – koncertą, skirtą Lietuvos kariuomenės dienai, Mindaugo karūnavimo dienai.

Kolektyvo organizuojama lygių balsų chorų šventė „Su jūra dainuok“ jau tapo tradiciniu renginiu, o 2017 m. į šią šventę įsijungus kolektyvams iš užsienio, dar ir tarptautiniu.

Moterų ansamblis siekia atsinaujinti ir priima į savo būrį naujas nares, tad jei gyvenate Palangoje ir turite svajonę dainuoti, esate maloniai kviečiamos įsijungti į gražų „Gubojos“ kolektyvą.

Kontaktai:

El.p.: rimgaudasjuo@gmail.com

Mob.tel.: +370 683 17825