Paieška

Mišrus choras “LANGAS”

„Langas” – tai chorinę muziką mylinčių žmonių kolektyvas, susibūręs į mišrų chorą, kurį 1990-aisiais įkūrė meno vadovė Rita Kraucevičiūtė. Čia visus vienija bendra, mėgstama ir prasminga veikla – giedojimas. Chore gieda įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų dainininkai mėgėjai. Repertuaras itin platus: tai skirtingų epochų bei stilių, Lietuvos ir užsienio autorių, taip pat šiuolaikinių kompozitorių kūriniai. Daugiausiai dėmesio skiriama sakralinei muzikai. Nuo 1995 metų choras yra Bernardinų giedojimo mokyklos dalimi.

Choras „Langas” aktyviai dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose chorų konkursuose, festivaliuose, rengia bendrus projektus su kitais  kūrybiniais kolektyvais bei atlikėjais. „Langas” kone kasmet koncertuoja užsienyje, ne kartą dalyvavo tarptautiniuose chorų festivaliuose Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Italijoje, Ispanijoje, Maltoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Šveicarijoje, Sardinijoje, Makedonijoje, Toskanoje, Rusijoje (Sankt Peterburge), Baltarusijoje, Izraelyje, Norvegijoje.

„Langas” gieda šv. mišiose ir per didžiąsias religines šventes Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje, taip pat dalyvauja tradiciniuose šv. Kalėdų ir šv. Velykų koncertuose. Choras daug metų bendradarbiauja su Švedijos ambasada, dalyvauja jos organizuojamuose „Šv. Liucijos“ dienos renginiuose, vasaros šventėje, koncertuoja įvairiose įmonėse.

Choras yra išleidęs garso kasetę ir keturias kompaktines plokšteles.

Kontaktai:

https://giedojimomokykla.lt/choras-langas/

Mob.tel.: +370 686 23096

E.p.: info@choras.org