Paieška

Loading Renginiai

« Visi Renginiai

  • Šis renginys pasibaigęs.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo chorų festivalis Europa Cantat Junior Vilnius 2020

2020 Rugpjūtis 5 - 2020 Rugpjūtis 13

Europa Cantat Junior – festivalis, skirtas vaikų chorams, kas trejus metus vykstantis vis kitame Europos mieste. Jį organizuoja Europos chorų asociacija „Europa Cantat“ kartu su konkursą laimėjusiu Europos miestu.
Konkursą 2020 metams laimėjo Vilnius, ir tai reiškia, kad vasarą mūsų sostinėje susirinks aukščiausio lygio vaikų chorinės muzikos žvaigždės ir, žinoma, chorai – ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio! Festivalio formatas – kiek netradicinis. Registruodamiesi chorai rinksis, kokios muzikos (ir pas kokį pasaulinio lygio dirigentą)
norėtų pasimokyti festivalio metu. Susirinkę kartu su kitais tą dirigentą pasirinkusiais choristais vaikai visą savaitę ruoš visiškai naują programą, kurią pristatys festivalio pabaigoje. Tam, kad galėtų dalyvauti festivalyje, chorai neprivalės atvažiuoti pilna sudėtimi, kadangi dirbs kartu su draugais iš kitų pasaulio šalių! Festivalio metu
vyks įvairūs koncertai, paskaitos chorų vadovams ir muzikos mokytojams.
Festivalio tema Vilniuje – „Smart Singing“ („Išmanus/protingas dainavimas“), o tai reiškia, kad vaikai apie dainavimą sužinos tokių dalykų, kurių niekada nėra net sapnavę!

Dalyvavimas festivalyje – mokamas, bet Lietuvos choristams organizatoriai siūlo ypatingas sąlygas.

Daugiau informacijos: https://europacantatjunior.org/2020/lt/

Detalės

Pradžia:
2020 Rugpjūtis 5
Pabaiga:
2020 Rugpjūtis 13
Website:
https://europacantatjunior.org/2020/lt/

Organizers

Lietuvos nacionalis kultūros centras
Lietuvos chorų sąjunga
Europos chorų asociacija Europa Cantat

Vieta

Vilnius
Lithuania + Google Map