Paieška

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ ir operos solistė Viktorija Miškūnaitė kartu su Šiaulių kameriniu orkestru „Camerata solaris“ klausytojus džiugino kalėdinėmis giesmėmis

Gruodžio 26 d. Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje tradiciškai vyko šventinis koncertas „KALĖDOS SU DAGILĖLIU“. Koncertavo berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” esami ir buvę choristai, 3-ios kl. berniukų choras (choro mokytoja D. Kembrienė), koncertmeisterė Daiva Šulcaitė, operos solistė Viktorija Miškūnaitė (sopranas) ir Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“ (meno vadovas Vilhelmas Čepinskis).

Šis kasmetinis koncertas yra visuomet laukiamas šiauliečių ir choro muzikos gerbėjų. Gausiai į Šiaulių katedrą susirinkę klausytojai džiaugsmingai pasitiko Šiaulių miesto pasididžiavimą – „Dagilėlį”. Gausiais plojimais buvo pasveikintas Maestro Remigijus Adomaitis, kuriam visai neseniai už nuoseklų „Dagilėlio“ reiškinio puoselėjimą tarptautinėje erdvėje ir meilę dainuojančiam jaunimui įteikta Šiaulių miesto kultūros ir meno premija.

Spalvotos Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros fone „dagilėlių” angeliški balsai ir Viktorijos Miškūnaitės skambus sopranas skverbėsi į klausytojų širdis ir sielą. Nuostabia muzika sužavėti klausytojai negailėjo plojimų.

Iš Šiaulių kilusi jauna operos dainininkė Viktorija Miškūnaitė kartu su „Dagilėliu“ surengė ne vieną koncertą, o nuo 2014 m. tradiciškai dalyvauja šventiniame koncerte „Kalėdos su Dagilėliu“. Šiemet, kartu su Šiaulių kameriniu orkestru „Camerata Solaris“, dainininkai visiems dovanojo šventinę nuotaiką.

Chorui fleitomis pritarė Kajus L. ir Jokūbas R., o violončele –  Mykolas M. Koncertą profesionalių varpų skambesiais pagražino patys dainininkai. Solo partiją atliko „Dagilėlio” dainavimo mokyklos mokinys Mykolas M.

Koncerto pabaigoje skambėjo bendri kūriniai, kuriuos atliko prie koncertinio choro prisijungę patys ištikimiausi buvę mokyklos auklėtiniai, bei būrys trečiokų. 

Paskutinius „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“ akordus lydėjo gausūs šiauliečių ir kitų klausytojų plojimai atsistojus.

Tradicinio šventinio koncerto sumanytojas ir dirigentas – Remigijus Adomaitis. Renginio vedėja Raimonda Žukauskienė.

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-12-26

#KalėdosSuDagilėliu #RemigijusAdomaitis #Dagilėlis #ViktorijaMiškūnaitė #CamerataSolaris #ŠiauliųKatedra

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
R. Bieliauskas