Paieška

Informacija apie Vasaros akademiją 2020

Gerbiami kolegos, mieli Lietuvos chorų sąjungos nariai,

Informuojame, jog šių metų rugpjūčio 6-10 dienomis vyks kvalifikacijos kėlimo kursai VASAROS AKADEMIJA  Birštone (apgyvendinimas “Birštonas Royal Spa Residence” viešbutyje).

PROGRAMA

Šiemet “Vasaros akademija” vyks kiek kitaip nei įprasta. Tomis pačiomis datomis Birštone vyks vaikų chorų stovykla “Junior Choir Camp”, kurios programa bus integruota į “Vasaros akademiją”. Šalia įprastų “Vasaros akademijos” formatų (choro studijos, paskaitų ir renginių pristatymų) stebėsime, kaip su vaikais dirba “Junior Choir Camp” dirigentai Luigi Leo (Italija), Jan Schumacher (Vokietija), Hirvo Surva (Estija) ir Valerija Skapienė (Lietuva). Be to, šie dirigentai specialiai “Vasaros akademijos” dalyviams pristatys paskaitas apie savo darbo metodiką. Detali kursų programa – prisegtuke. Vasaros akademijos programa 2020

KURSŲ KAINOS

Dalyvaujantiems visoje programoje kaina 225 Eur (200 Eur kainuos nakvynė ir maitinimas, 25 Eur – programa). Lietuvos chorų sąjunga savo nariams padengs dalį nakvynės ir maitinimo kaštų ir renginio kainą sumažins iki 125 Eur.

Dalyvaujantiems trumpiau vienos paros kaina – 60 Eur, iš kurių LCHS savo nariams kompensuos 25 Eur ir kainą sumažins iki 35 Eur parai. Dalyvaujantiems be nakvynės vienos dienos kursų kaina – 30 Eur, iš kurių LCHS savo nariams kompensuos 10 Eur ir kainą sumažins iki 20 Eur dienai (pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).

Jei dar nesate LCHS narys, juo galite tapti užpildę formą ir sumokėję 8 Eur nario mokestį į nurodytą LCHS sąskaitą: https://lchs.lt/nariai-lt/ arba sumokėti nario mokestį atvykę į renginio vietą.

REGISTRACIJA

Registracijos į Vasaros akademiją forma: https://forms.gle/Xa7gwTAZEAQmsaqr9Registracija vyksta iki liepos 19 d.

Registruojantis į Vasaros akademiją reikės sumokėti 20 Eur avansą pavedimu. Nesumokėjus avanso Jūsų registracija į renginį nebus įskaitoma. Užpildę registracijos formą sąskaitą apmokėjimui gausite el. paštu.

Jei jau registravotės Europa Cantat Junior Vilnius Study Tour (t.y. jei pildėte šią formą: https://europacantatjunior.org/2020/lt/registracija/), Jums iš naujo registruotis nereikia! Tai bus bendras renginys – ir tų, kas ketino dalyvauti ECJ, ir Lietuvos chorų sąjungos “Vasaros akademija”. Jei anksčiau jau registravotės į ECJ Study Tour ir jau esate sumokėję 50 Eur mokestį, jis bus išskaičiuotas iš Vasaros akademijos kursų kainos (pvz.: Jūs esate LCHS narys ir būsite visoje programoje, tad turėtumėte mokėti 125 Eur, bet esate sumokėjęs 50 Eur, tad dabar beliks sumokėti 75 Eur). Visi užsiregistravę sąskaitas apmokėjimui gaus el. paštu.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.